Масажний кабінет

Масажний кабінет в Сваляві!

Вирішили знайти масажний кабінет?

Масажний кабінет «Відновлення» проводить ручний, апаратний масаж як в нашому кабінеті так і на виїзді по Сваляві і по Свалявському району!

Кабінет ручного масажу працює з 2016 року, в штаті кваліфіковані масажисти реабілітологи з медичною освітою. Кабінет також проводить вакуумно-масажну терапію.

Масаж використовувався протягом тисячоліть у всьому світі для зниження фізичного і психологічного стресу. Сьогоднішні дослідження продовжують показувати, що масажна терапія, яка використовується окремо або в поєднанні з іншими видами лікування, є ефективним способом лікування поширених станів, таких як хронічний біль.

Розглядаєте ви візит до фахівця? У вас є питання по масажу і потрібно лікування або консультація масажиста реабілітолога?

Телефонуйте зараз: кабінет (095) 494 11 80 (вайбер), виїзд (099) 354-42-57.

Ми пропонуємо повний спектр сервісних послуг кабінет «Відновлення» — загальний масаж, частковий масаж, масаж дитині і консультації реабілітолога.

Зміст:

— чому ми
— спеціалісти по масажу
— масажний кабінет
— масаж для вагітних
— догляд за кишечником
— масаж спини
— масаж для схуднення
— основні види масажу в Сваляві
— вакуумний масаж в Сваляві
— масаж допомагає при таких захворюваннях як
— а також провести масажний кабінет ви можете на виїзд

Чому ми:

 1. масажний кабінет свалява Закарпатті замовити 0954941180 ціна в сваляві vfcf;ybq rf,sytnконсультація безкоштовна,
 2. виїзд по адресу або в кабінеті,
 3. спеціалісти з медичною освітою,
 4. спеціалісти реабілітологи,
 5. подарункові сертифікати.

Фахівці по масажу в Сваляві:

 • Світлана Іванівна:

(095) 494 11 80 — працює тільки в кабінеті, на будинок не виїжджає.

 • Віктор Миколайович:

виїзд (099) 354-42-57; (096) 977-44-76 — працює тільки на виїзді, на будинок виїжджає.

Масажний кабінет

Масаж від стресу

масаж для схуднення свалява Закарпаття замовити 0954941180 ціна в сваляві vfcf; lkz c[elytyyzОднією з основних цілей в масажному кабінеті є розслаблення, тому спокій, яке він приносить стресу і страждань, може бути тільки корисним.

Використання кваліфікованого і досвідченого масажиста має важливе значення для реалізації переваг масажу. Тип масажу, який у вас є, також повинен відповідати стану, від якого ви страждаєте.

Масаж для вагітних

дитячий масаж в Сваляві Закарпатті замовити 0954941180 ціна в сваляві lbnzxbq vfcf; d cdfkzdsМасаж під час вагітності відрізняється від звичайного масажу і масажний кабінет проводить декількома способами. Знання вагітності і анатомії вагітної жінки дуже важливі. Це означає, що положення під час масажу має вирішальне значення для безпеки і благополуччя як матері, так і дитини, якого вона носить.

Є також частини тіла, які не слід масажувати.

Масажний стіл буде встановлений так, що ви будете лежати в напівлежачому положенні. Це не тільки зручно, але й безпечно для малюка. Також, коли ви будете повертатися з боку в бік, щоб отримати масаж спини і стегон, є подушки для тіла, подушки-клин і додаткова оббивка, щоб ви відчували себе комфортно. Ніколи не використовуйте столи з вирізом для живота, так як це викликає стрес у вашій спини!

Масаж під час вагітності допомагає зменшити набряки, болі в спині і шиї і поліпшити кровообіг. Пренатальний масаж стає все більш популярним серед майбутніх жінок.

Догляд за кишечником

масаж живота свалява Закарпатті замовити ціна в сваляві vfcf; ;bdjnfУ той час, як більшість з нас їсть в ці дні, токсини накопичуються в нашому організмі, і вони починаються в травному тракті і товстій кишці. Вони накопичуються протягом багатьох років, витягаючи товсту кишку з її правильної форми і положення в тілі. Навіть якщо ви думаєте, що у вас достатньо хороше одужання, якщо ви доросла людина, ваш шлунково-кишковий тракт і товста кишка, безсумнівно, стали жертвами насильства і отримають користь від чистки.

Якщо у вас є проблеми зі одужанням, ваш травний тракт, безсумнівно, знаходиться в поганому стані. Первісна, навмисна програма очищення, а потім підтримання чистої системи необхідні для лікування і відновлення екології вашого тіла. Якщо ви починаєте правильно харчуватися, але не очищаєте товсту кишку, ви значно уповільнює процес загоєння. Догляд за кишечником допомагає знизити потребу в тривалих проносних препаратах.

Масаж спини

масаж женской свалява Закарпатті замовити ціна в сваляві vfcf; ;tycrjqЦей шведський метод для зняття стресу концентрується на зняття напруги в спині, шиї і плечах.

Чи є ви спортсменом з щоденної високим навантаженням на тіло, одужує після травми або хвороби, або просто сидите на керівній посаді протягом тривалого часу, розминка і точкові руху, які полегшують і заспокоюють спину, безумовно, будуть корисні. Масаж спини використовувався протягом тисячоліть у всьому світі для зниження фізичного і психологічного стресу.

Сьогоднішні дослідження продовжують показувати, що масажна терапія яку використовує масажний кабінет окремо або в поєднанні з іншими видами лікування, є ефективним способом лікування поширених станів, таких як хронічний біль в попереку.

Основна мета масажу спини — зменшити біль і дискомфорт, одночасно покращуючи здатність організму до самовідновлення. Масаж спини не тільки розслабляє, але і допомагає «подовжити і звільнити м’язи», які часто відчувають напругу і застрягли в незручних схемах утримання. Людина, яка отримує масаж спини, зазвичай лежить на животі або спині в одному положенні, в той час як наш кваліфікований масажист робить глибокий тиск на цільові області спини.

Масаж корисний головним чином тому, що він допомагає стимулювати кровообіг і знімати м’язову напругу, одночасно знижуючи психологічний стрес і вивільняючи «щасливі гормони», такі як серотонін і окситоцин.

Масаж спини фокусується на основних групах м’язів, таких як шия або поперек, які схильні до навантажень або травм. Певні області тіла, які мають тенденцію напружуватися під час стресу, включаючи плечі, шию і стегна, часто можуть отримати найбільшу користь з глибоких маніпуляцій з м’язами спини.

Масаж для схуднення

медовій масаж свалява Закарпатті замовити ціна в сваляві vtljdsq vfcf;Масаж для схуднення в масажному кабінеті ефективний для руйнування жирових клітин шляхом розкладання жирової тканини, щоб надати шкірі пружність і еластичність. Як відомо, завдяки своїй енергії він зменшує відчуття важких ніг або оніміння м’язів.

Після очищення частин тіла, призначених для масажу, наші масажистки починають розминати, використовуючи масло, щоб полегшити енергетичне стиснення на ділянках, де целюліт є більш поширеним, і вони в кінцевому підсумку на дотик допомагають розслабити м’язи і зробити шкіру більш м’якою.

Масажний кабінет Відновлення пропонує вам цей масаж для схуднення, який може тривати від однієї години до 30 хвилин за вашим вибором в кімнаті, щоб допомогти вам розслабитися. Після масажу ви відчуєте себе краще в своєму тілі і дусі.

Чи розглядаєте ви візит до фахівця? У вас є питання по масажу і потрібно лікування або консультація масажиста реабілітолога?

Телефонуйте зараз: кабінет (095) 494 11 80 (вайбер), виїзд (099) 354-42-57.

Основні види масажу в Сваляві

антицелюлітний масаж;
• загальний масаж;
• масаж спини;
• масаж попереково-крижової зони;
• масаж шийно-комірцевої зони (убираємо холку), рук, ніг, грудної клітини;
• масаж зони сідниць, живота;
• дитячого масажу;
• медового масажу;
• масаж після інфаркту, інсульту;
• масаж голови;
• масаж верхніх і нижніх кінцівок;
• масаж грудної клітки;
• сполучно — тканий масаж;
• сегментарний масаж;
• масаж при захворювань хребта;
• масаж сколіоз, кривошия;
• масаж при захворюванні органів дихання;
• масаж при гіпертонії і гіпотонії;
• масаж при захворюванні опорно — рухового апарату;
• масаж при порушенні обміну речовин;
• масаж при травмах опорно — рухового апарату.

Вакуумний масаж в Сваляві:

 1. масаж ролик свалява Закарпатті замовити ціна в сваляві vfcf; hjkbrвакуумно-роликовий масаж
 2. вакуумна терапія
 3. лімфодренаж
 4. корекція фігури.

— вакуумний масаж (обличчя, тіло, груди);
— вібраційний масаж (тіло, груди);
— вакуумно-роликовий масаж (обличчя, тіло).

Вакуумна терапія:

♦ Догляд за обличчям: видалення вугрів, комедонов, кіл і мішків під очима, венозних застійних явищ, другого підборіддя, підведення кутів очей
♦ Догляд за тілом: поліпшення еластичності шкіри
♦ Догляд за областю живота: сприяє втраті ваги, схудненню, ліфтинговий ефект області живота, сідниць і стегон
♦ Терапевтичний ефект: стимулює поліпшення лімфовідтоку, дренажні функції організму, прискорює загальний обмін речовин, швидке виведення продуктів розпаду, токсинів і перероблених речовин з організму
♦ Догляд за молочними залозами: підтяжка грудей, корекція форми молочних залоз, відновлення пружності.

Масаж допомагає при таких захворюваннях як:

 • проведення масажу при сколіозі свалява Закарпатті замовити ціна в сваляві ghjdtltyyz vfcf;e ghb crjksjpsреабілітаційний масаж дітям
 • біль у спині
 • біль в суглобах рук
 • грудної остеохондроз грудної радикуліт
 • міжхребцева грижа, грижа шийного відділу хребта
 • міжреберна невралгія
 • оніміння пальців
 • остеохондроз
 • остеохондроз попереково-крижового відділу хребта
 • остеохондроз поперекового відділу
 • остеохондроз шийного відділу
 • сколіоз
 • травма куприка
 • травма шийного відділу хребта
 • шийно-грудний остеохондроз.

А також провести масажний кабінет ви можете на виїзд в:

масажний кабінет Закарпатті
масажний кабінет Березники
масажний кабінет Ганьковиця
масажний кабінет Голубине
масажний кабінет Драчино
масажний кабінет Дусино
масажний кабінет Керецьки
масажний кабінет Неліпино
масажний кабінет Пасіка
масажний кабінет Плоский
масажний кабінет Поляна
масажний кабінет Родниківка
масажний кабінет Росош
масажний кабінет Сасівка
масажний кабінет Свалява
масажний кабінет Солочин
масажний кабінет Струнка
масажний кабінет Сусково
масажний кабінет Тибава.

У вас є питання по масажу і потрібно лікування або консультація масажиста реабілітолога?

Телефонуйте зараз: кабінет (095) 494 11 80 (вайбер), виїзд (099) 354-42-57.

Залиште відповідь