Класичний масаж в Сваляві!

Класичний масаж

Вирішили пройти класичний масаж?

Масажний кабінет “Відновлення” проводить ручні масажи как в нашому кабінеті так і на виїзді класичний масаж по Сваляві так і по Свалявському району Закарпаття!

Кабінет ручного масажу працює з 2016 року, в штаті кваліфіковані масажисти реабілітологи з медичною освітою.

Класичний масаж в Сваляві!

Класичне масажне лікування, таке як розслаблюючий масаж, повинно супроводжуватися такими елементами, як релаксационная музика і масла для тіла. Все це стимулює якомога більше почуттів і допомагає нам розслабитися.
Класичний масаж може покрити все тіло або тільки спину.

Ми пропонуємо повний спектр сервісних послуг кабінет “Відновлення” – загальний масаж, частковий масаж, масажи дитині і консультації реабілітолога.

У вас є вопроси по масажу і потрібно лікування або консультація масажиста реабілітолога?

Телефонуйте зараз: кабінет (095) 494 11 80 (вайбер), виїзд (099) 354-42-57.

Зміст:

– чому ми
– фахівці по масажу
– якщо ви вирішили пройти класичний масаж!
– переваги від класичного масажу
– класичний масаж виконання в сваляві
– показання для класичного масажу
– протипоказання до класичного масажу в Сваляві
– як підготуватися до класичного масажу
– часті питання про класичному масажі
– основні види масажу в сваляві
– масаж помогає при таких захворюваннях как
– а також провести класичний масаж ви можете на виїзд

Чому ми:

 1. консультація безкоштовна, Класичний масаж в Сваляві!
 2. виїзд по адресу або в кабінеті,
 3. спеціалисти з медичною освітою,
 4. специалісти реабілітологи,
 5. подарункові сертифікати.

Фахівці по масажу:

Світлана Іванівна:

(095) 494 11 80 – працює тільки в кабінеті, на будинок не виїжджає.

Віктор Миколайович:

виїзд (099) 354-42-57; (096) 977-44-76 – працює тільки на виїзді, на будинок виїжджає.

 • Якщо ви вирішили пройти класичний масаж!

Класичний масаж в Сваляві

класичний масаж свалява ЗакарпаттяКласичний масаж, що знімає м’язову напругу. Це покращує настрій, дозволяє вам заспокоїтися і розслабитися після робочого дня. Класичний масаж – найвідоміший і популярний вид масажу в світі. Це пов’язано з використанням декількох конкретних рухів (погладжування, тертя, заміс, погладжування), які виконуються в установленому порядку.

Переваги від класичного масажу:

– підвищити ефективність системи кровообігу;
– розслабляє напружені м’язи і зміцнює суглоби;
– вони будуть систематично зберігати в вас належні звички біологічного відродження;
– розслабте своє тіло.

Деталі масажу

масаж спиниМасаж являє собою набір різних ручних процедур, які механічно через поверхню тіла, впливають на шкіру, підшкірну клітковину, м’язи, зв’язки і суглоби, а також зміни в рефлекторної системи: нервової, кровоносної, ендокринної системи внутрішніх органів.

Більшість методів масажу засновані на класичному масажі або на його основі, тому класичний масаж є основою всіх інших видів масажу. Він використовується як лікувальний, релаксаційний та спортивний масаж.

Класичний масаж працює в багатьох відносинах, стимулює кровообіг, розслабляє, діє як болезаспокійливий, так і лікувальний масаж. Це одна з форм фізіотерапії. Використовується з давніх-давен. Він спрямований на полегшення болю, стимулювання регенерації тіла, ослаблення тканин. Класичний масаж, який часто називають лікувальним масажем, використовує методи, які більш динамічні і глибше, ніж розслаблюючі масажі. Тому класичний масаж може бути більш ефективним в деяких випадках, ніж розслабляючий масаж. Це впливає на внутрішній баланс і призводить до стану розслаблення.

Ефекти масажу

Шкіра: видалення злущується мертвої шкіри та інших небажаних речовин, таким чином виявляючи і розширюючи пори шкіри, покращуючи дихання шкіри, а також корисно для периферичного кровообігу.

Нервова система: дуже легкий масаж має заспокійливий ефект, середньої стимулюючої силою і дуже сильним пригніченням активності нервової системи.

Травна система: поліпшення кровопостачання, перетравлювання їжі, абсорбція поживних речовин, а також прискорення виведення неперетравлених продуктів з шлунково-кишкового тракту.

Класичний массаж в Закарпатті

Чстичный массаж СваляваОдин з видів масажу, пропонований кабінетом «Відновлення» в Сваляві Закарпаття, крім розслабляючого масажу – класичний масаж.

Масаж – один з методів фізіотерапії, який вже використовувався в давнину, в тому числі для лікування певних захворювань, розумової та фізичної релаксації, полегшення болю в м’язах, суглобів або головного болю.

Класичний масаж відрізняється від розслабляючого масажу, а також тим фактом, що класичний масаж використовує більш сильні рухи, ніж розслабляючий масаж.

Вплив класичного масажу на організм

Класичний масаж змушує нас не тільки відпочити, а й стимулювати.

Використовувані методи, які тут є більш динамічними і глибше, отже, більш інтенсивні класичним масажем ефект на тканини тіла, а не розслабляючий масаж.

Тому класичний масаж може бути більш ефективним в деяких випадках, ніж розслабляючий масаж.

Класичний масаж надає аналогічний вплив на організмі в якості розслабляючого масажу, а саме, біль і спазми м’язів, знижує фізичне і розумове напруження, покращує кровообіг і лімфатичну систему, допомагає позбутися від набряків і розслабляє.

Класичний масаж виконання в Сваляві

Класичне масажне лікування, таке як розслаблюючий масаж, повинно супроводжуватися такими елементами, як релаксационная музика і масла для тіла. Все це стимулює якомога більше почуттів і допомагає нам розслабитися.
Класичний масаж може покрити все тіло або тільки спину.

Методи, які використовуються під час класичного масажу є динамічними і сильними – це, звичайно, відносні, тому що все залежить від досвіду клієнтів, їх потреби і больової чутливості. Часто перші візити масаж відчувається як більш болюча, біль може відчуватися після процедури, але з часом організм звикає до цього типу стимуляції і відчуває себе після класичного масажу приємно.

Класичний масаж – використовувані методи

Ноги частковийПогладжування – виконується на початку і в кінці масажу, погладжують руху м’якше, ніж інші руху в релаксаційний масаж, погладжуючи масло розподіляється, який буде зроблений масаж, клієнт звикає до дотику масажу.

Розтирання, розминка, ударні, вібрації, трясіння – це методика, в якій руху сильніше, вони розроблені, щоб послабити напругу м’язів, збільшити циркуляцію крові і лімфи в м’язовій тканині, підшкірної і шкіри, прискорюють метаболізм цих тканин, прискорити видалення ці токсини.

Зателефонуйте і домовтеся про зустріч 095 494-11-80

Показання для класичного масажу

Показання для класичного масажу в Сваляві (показання для класичного масажу аналогічні показаннями для розслабляючого масажу, але можуть включати більше недуг через більшої інтенсивності лікування):

 • розумової і фізичної втоми,
 • м’язової втоми і м’язового болю після тренування,
 • м’язовий біль, м’язова напруга і м’язові судоми,
 • стану після травм, травм, переломів кісток, синців, розтягнень (НЕ ранніх змін),
 • підготовка тіла до тренувань для розминки м’язів,
 • болі у спині,
 • головні болі,
 • набряки,
 • ревматичні захворювання,
 • безсоння,
 • невроз, занепокоєння,
 • погіршення настрою.

Протипоказання до класичного масажу в Сваляві

Класичний масаж в Сваляві!Протипоказання до класичного масажу (протипоказання для класичного масажу, такі як розслаблюючий масаж і, як правило, відносяться до масажних процедур):

 • гостре запалення в організмі, підвищена температура тіла,
 • неопластичні захворювання,
 • флебіт, варикозне розширення вен, аневризми,
 • проблеми кровообігу, гіпертонія, пост-міокардіальний інфаркт,
 • бактеріальні, грибкові, вірусні інфекції шкіри,
 • ризик кровотечі,
 • менструація,
 • дерматологічні зміни,
 • неопластичні захворювання,
 • вагітність з ускладненнями.

Як підготуватися до класичного масажу

Перед сеансом слід уникати важкої їжі та алкоголю. Класичний масаж повинен бути для нас момент релаксації. Таким чином, лікування слід замовити собі досить час, щоб цейтнот не додав нам додатковий стрес. Крім того, ми повинні відключити телефон і дати собі перепочинок, нічого, щоб відвернути нашу увагу і що ми можемо правильно відпочити і спокійно.

Часті питання про класичному масажі?

1. Чи болить класичний масаж?

Класичний масаж має безліч ознак і приносить багато полегшення в них, однак, оскільки кожне лікування повинно виконуватися в комплексі. На початку серії, звичайно, це може бути трохи боляче. Якщо ми ущемляє, спотворені м’язи, хворобливість або будь-які інші нездужання – їх масаж може відчуватися як злегка болючий. Проте, послідовно, поряд з подальшим лікуванням, больові відчуття стають все менше, і масаж вже розслаблює нас.

2. Як часто вам доводиться займатися класичним масажем?

Класичний масаж повинен проводитися не рідше одного разу на тиждень для ефектів. Звичайно, немає протипоказань, які потрібно виконувати частіше і навіть щодня.

3. Які частини тіла можна піддати класичного масажу і як довго триває класичний масаж?

Класичний масаж зазвичай дається всьому тілу або тільки спині. Класичний масаж спини займає близько 30 хвилин, класичний масаж всього тіла становить близько години.

4. Чи можна проводити класичний масаж у вагітних жінок?

Вагітні жінки можуть використовувати класичний масаж найбільше. Однак якщо є будь-які проблеми під час вагітності, ускладнення не рекомендуються для проведення масажу. У цій ситуації необхідно проконсультуватися з лікарем в Сваляві.

У вас є вопроси по масажу і потрібно лікування або консультація масажиста реабілітолога?
Телефонуйте зараз: кабінет (095) 494 11 80 (вайбер), виїзд (099) 354-42-57.

класичний масаж Свалява Закарпаття лікувальний

Основні види масажу у Сваляві

• антицелюлітний масаж;
• загальний масаж;
• масаж спини;
• масаж попереково-крижової зони;
• масаж шийно-комірцевої зони (убираємо холку), рук, ніг, грудної клітини;
• масаж зони сідниць, живота;
• дитячого масажу;
• медового масажу;
• масаж після інфаркту, інсульту;
• масаж голови;
• масаж верхніх і нижніх кінцівок;
• масаж грудної клітки;
• сполучно – тканий масаж;
• сегментарний масаж;
• масаж при захворювань хребта;
• масаж сколіоз, кривошия;
• масаж при захворюванні органів дихання;
• масаж при гіпертонії і гіпотонії;
• масаж при захворюванні опорно – рухового апарату;
• масаж при порушенні обміну речовин;
• масаж при травмах опорно – рухового апарату.

Масаж допомогає при таких захворюваннях як:

 • Детский массаж СваляваРеабілітаційний масаж дітям
 • Біль у спині
 • Біль в суглобах рук
 • Грудниї остеохондроз
 • грудниї радикуліт
 • Міжхребцева грижа міжхребцевих
 • грижа шийного відділу хребта
 • Міжреберна невралгія
 • Оніміння пальців
 • Остеохондроз
 • Остеохондроз попереково-крижового відділу хребта
 • Остеохондроз поперекового відділу
 • Остеохондроз шийного відділу
 • Сколіоз
 • Травма куприка
 • Травма шийного відділу хребта
 • Шейно-грудний остеохондроз.
А також провести класичний масаж ви можете на виїзд в:

класичний масаж Березники
класичний масаж Ганьковиця
класичний масаж Голубине
класичний масаж Драчино
класичний масаж Дусино
класичний масаж Керецьки
класичний масаж Неліпино Закарпаття
класичний масаж Пасіка
класичний масаж Плоский
класичний масаж Поляна Закарпаття
класичний масаж Родниківка
класичний масаж Росош
класичний масаж Сасівка
класичний масаж Свалява Закарпаття
класичний масаж Солочин
класичний масаж Струнка
класичний масаж Сусково
класичний масаж Тибава.

У вас є вопроси по масажу і потрібно лікування або консультація масажиста реабілітолога?
Телефонуйте зараз: кабінет (095) 494 11 80 (вайбер), виїзд (099) 354-42-57.

класичний масаж Свалява Закарпаття

5/5 - (3 votes)
Leave a reply