Прийоми масажу

Прийоми масажу в Сваляві!

Вирішили дізнатися про прийоми масажу?

Масажний кабінет «Відновлення» проводить ручний, апаратний масаж і прийоми масажу класичні і р реабілітаційні як в нашому кабінеті так і на виїзді по Сваляві і по Свалявському району!

Щоб детально описати вплив на прийоми масажу на організм людини, нам необхідно звернутися до конкретного виду масажу і конкретним станів одужання людини. Найбільш часто зазначеними цілями масажу є: еластичність тканин, розслаблення або стимуляція м’язів, розслаблення фасції, поліпшення рухливості в суглобах, поліпшення кровопостачання і живлення тканин, протинабрякову дію (лімфодренаж), анальгетики, седативні засоби і розслаблення.

Кабінет ручного масажу працює з 2016 року, в штаті кваліфіковані масажисти реабілітологи з медичною освітою. Кабінет також проводить вакуумно-масажну терапію.

Чи розглядаєте ви візит до фахівця? У вас є питання по масажу і потрібно лікування або консультація масажиста реабілітолога?

Телефонуйте зараз: кабінет (095) 494 11 80 (вайбер), виїзд (099) 354-42-57.

Ми пропонуємо повний спектр сервісних послуг кабінет «Відновлення» — загальний масаж, частковий масаж, масаж дитині і консультації реабілітолога.

Зміст:

— чому ми
— спеціалісти по масажу
— прийоми масажу
— буття, припущення і цілі
— основні види масажу в Сваляві
— вакуумний масаж в Сваляві
— масаж допомагає при таких захворюваннях як
— а також дізнатись про прийоми масажу ви можете на виїзд

Чому ми:

 1. прийоми масажу свалява Закарпатті замовити ціна в сваляві ghbqjvb vfcf;eконсультація безкоштовна,
 2. виїзд по адресу або в кабінеті,
 3. спеціалісти з медичною освітою,
 4. спеціалісти реабілітологи,
 5. подарункові сертифікати.

Фахівці по масажу в Сваляві:

 • Світлана Іванівна:

(095) 494 11 80 — працює тільки в кабінеті, на будинок не виїжджає.

 • Віктор Миколайович:

виїзд (099) 354-42-57; (096) 977-44-76 — працює тільки на виїзді, на будинок виїжджає.

Прийоми масажу

Буття, припущення і цілі

после масаж свалява Закарпатті замовити ціна в сваляві gjckt vfcf;Перша згадка про масаж походить від єгипетських папірусів. У давнину техніки, які замінювали масаж, були помазані маслами, які використовувалися після купання, до і після фізичних вправ, в поєднанні з косметичними процедурами і під час різних релігійних ритуалів. 2760 до н.е., Ней Чінг описав «терапевтичний дотик», а 1800 років до н.е. в індуїстської книзі Вед — перші точні поради для масажу. У стародавній Греції масаж мав особливе значення для спортсменів, що беруть участь в Олімпійських іграх. Масаж був рекомендований Гіппократом, Цельсієм і Галеном.

Попередником реабілітації та використання масажу в Європі був лікар, алхімік і філософ Амбруаз Паре (близько 1510-1590), який вперше провів дослідження в області масажу. Опис масажних рухів було також представлено Клементом Джозефом Тіссо (1747-1826), вважається батьком ортопедії. Період 19-го і початок 20-го століття — це динамічний розвиток масажу і час початку досліджень ефективності його різних різновидів.

У цей період масаж був включений в офіційні медичні дисципліни. Живучи в 1838-1909 роках, Йохан Мезгер (Голландія) розробив і описав свою систему прийомів масажу масажу, а також показання та протипоказання до її виконання і визнаний творцем наукових основ масажу. Багато лікарів не тільки рекомендували масаж, але, грунтуючись на власній практиці і спостереженнях, удосконалили і розробили його модифікації.

У цей період масаж був включений в офіційні медичні дисципліни. Живучи в 1838-1909 роках, Йохан Мезгер (Голландія) розробив і описав свою систему методів масажу, а також показання та протипоказання до її виконання і визнаний творцем наукових основ масажу. Багато лікарів не тільки рекомендували масаж, але, грунтуючись на власній практиці і спостереженнях, удосконалили і розробили його модифікації. У цей період масаж був включений в офіційні медичні дисципліни. Живучи в 1838-1909 роках, Йохан Мезгер (Голландія) розробив і описав свою систему методів масажу, а також показання та протипоказання до її виконання і визнаний творцем наукових основ масажу.

Буття, припущення і цілі

ціни масажу свалява Закарпатті замовити ціна в сваляві wsyb vfcf;eУ міжвоєнний період масаж був досить популярним методом лікування. Багато лікарів не тільки рекомендували масаж, але, грунтуючись на власній практиці і спостереженнях, удосконалили і розробили його модифікації.

В результаті масажу, так званого реакція, яка є реакцією організму на масаж. Тип і ступінь реакції залежать від функціонального стану тканин. Здорові тканини реагують передбачувано. У разі, якщо вони пошкоджені або змінені в процесі хвороби, результат може відрізнятися від очікуваного. Це може бути, наприклад, під впливом масажу замість очікуваного розширення.

Реакція на масаж може бути місцевою або загальною.

Місцеве відбувається в масируємом місці, тоді як загальне є відповіддю всього організму або деяких систем. Загальна реакція створюється не тільки цілісним масажем, але також і в результаті вторинних змін, які відбуваються в системі через локального ефекту масажу або в рефлекторному механізмі.

Важливу роль в механізмі масажу грає багато иннервирована і васкуляризована шкіра, отримуючи і обробляючи діючі на неї подразники. Стимуляція рецепторів під впливом прийомів масажу передається в центральну нервову систему, звідки нервові імпульси спрямовуються в ефектори, які, серед іншого, м’язи і залози. Важливу роль в рефлекторному механізмі грає також мережу кровоносних судин шкіри.

Масаж впливає на перебіг і розподіл крові і лімфи, що важливо при лікуванні як місцевих, так і загальних функцій системи кровообігу та лімфатичної системи. Розширення кровоносних судин шкіри призводить до посилення кровотоку через тканини, що використовується при лікуванні хронічного запалення.

Щоб детально описати вплив на прийоми масажу на організм людини, нам необхідно звернутися до конкретного виду масажу і конкретним станів одужання людини. Найбільш часто зазначеними цілями масажу є: еластичність тканин, розслаблення або стимуляція м’язів, розслаблення фасції, поліпшення рухливості в суглобах, поліпшення кровопостачання і живлення тканин, протинабрякову дію (лімфодренаж), анальгетики, седативні засоби і розслаблення.

У вас є питання по масажу і потрібно лікування або консультація масажиста реабілітолога? Чи розглядаєте ви візит до фахівця?

Телефонуйте зараз: кабінет (095) 494 11 80 (вайбер), виїзд (099) 354-42-57.

Основні види масажу в Сваляві

антицелюлітний масаж;
• загальний масаж;
• масаж спини;
• масаж попереково-крижової зони;
• масаж шийно-комірцевої зони (убираємо холку), рук, ніг, грудної клітини;
• масаж зони сідниць, живота;
• дитячого масажу;
• медового масажу;
• масаж після інфаркту, інсульту;
• масаж голови;
• масаж верхніх і нижніх кінцівок;
• масаж грудної клітки;
• сполучно — тканий масаж;
• сегментарний масаж;
• масаж при захворювань хребта;
• масаж сколіоз, кривошия;
• масаж при захворюванні органів дихання;
• масаж при гіпертонії і гіпотонії;
• масаж при захворюванні опорно — рухового апарату;
• масаж при порушенні обміну речовин;
• масаж при травмах опорно — рухового апарату.

Вакуумний масаж в Сваляві:

 1. апаратний масаж свалява Закарпатті замовити ціна в сваляві fgfhfnybq vfcf;вакуумно-роликовий масаж
 2. вакуумна терапія
 3. лімфодренаж
 4. корекція фігури.

— вакуумний масаж (обличчя, тіло, груди);
— вібраційний масаж (тіло, груди);
— вакуумно-роликовий масаж (обличчя, тіло).

Вакуумна терапія:

♦ Догляд за обличчям: видалення вугрів, комедонов, кіл і мішків під очима, венозних застійних явищ, другого підборіддя, підведення кутів очей
♦ Догляд за тілом: поліпшення еластичності шкіри
♦ Догляд за областю живота: сприяє втраті ваги, схудненню, ліфтинговий ефект області живота, сідниць і стегон
♦ Терапевтичний ефект: стимулює поліпшення лімфовідтоку, дренажні функції організму, прискорює загальний обмін речовин, швидке виведення продуктів розпаду, токсинів і перероблених речовин з організму
♦ Догляд за молочними залозами: підтяжка грудей, корекція форми молочних залоз, відновлення пружності.

Масаж допомагає при таких захворюваннях як:

 • проведення масажу при сколіозі свалява Закарпатті замовити ціна в сваляві ghjdtltyyz vfcf;e ghb crjksjpsРеабілітаційний масаж дітям
 • Біль у спині
 • Біль в суглобах рук
 • Грудної остеохондроз грудної радикуліт
 • Міжхребцева грижа, грижа шийного відділу хребта
 • Міжреберна невралгія
 • Оніміння пальців
 • Остеохондроз
 • Остеохондроз попереково-крижового відділу хребта
 • Остеохондроз поперекового відділу
 • Остеохондроз шийного відділу
 • Сколіоз
 • Травма куприка
 • Травма шийного відділу хребта
 • Шийно-грудний остеохондроз.

А також провести прийоми масажу ви можете на виїзд в:

прийоми масажу Закарпаття
прийоми масажу Березники
прийоми масажу Ганьковиця
прийоми масажу Голубине
прийоми масажу Драчино
прийоми масажу Дусино
прийоми масажу Керецьки
прийоми масажу Неліпино
прийоми масажу Пасіка
прийоми масажу Плоский
прийоми масажу Поляна
прийоми масажу Родниківка
прийоми масажу Росош
прийоми масажу Сасівка
прийоми масажу Свалява
прийоми масажу Солочин
прийоми масажу Струнка
прийоми масажу Сусково
прийоми масажу Тибава.

У вас є питання по масажу і потрібно лікування або консультація масажиста реабілітолога?
Чи розглядаєте ви візит до фахівця? Телефонуйте зараз: кабінет (095) 494 11 80 (вайбер), виїзд (099) 354-42-57.

Залиште відповідь