Масаж спини в Сваляві

Масаж спини в Сваляві

Масаж спини в Сваляві

В нашому кабінеті проводится масаж спини та всього тіла. Цей вид масажу може бучи частиною загального, це коли проводиться загальний масаж и масажуеться спина. А може бути тільки спини.

Звичайно, бажано, рекомендується пройти курс — 10 сеансів. Чому? Бо тіло «поступово» розслабляється і відновлюється теж поступово.

У вас є вопроси по масажу і потрібно лікування або консультація масажиста реабілітолога?
Телефонуйте зараз: кабінет (095) 494 11 80 (вайбер), виїзд (099) 354-42-57.

А далі, кому потрібно, я опишу сам процес, техніку виконання масажу. А так, чекаю вас у своєму кабінеті «Відновлення» в м.Сваляві!

 — Показання до призначення

— Практичні рекомендації

— Техніка масажу спини

— Поглажування

— Розтирання

— Розминання

— Вібрація

— Основні види масажу в Сваляві

— Масаж помогає при таких ЗАХВОРЮВАННЯХ как

— А також провести домашній масаж ви можете на виїзд

Чому ми:

 1. консультація безкоштовна,
 2. виїзд по адресу або в кабінеті,
 3. спеціалисти з медичною освітою,
 4. специалісти реабілітологи,
 5. подарункові сертифікати.

Фахівці по масажу:

Світлана Іванівна:
(095) 494 11 80 — працює тільки в кабінеті, на будинок не виїжджає.

Віктор Миколайович:
виїзд (099) 354-42-57; (096) 977-44-76 — працює тільки на виїзді, на будинок виїжджає.

Показання до призначення масажу спини.

Масаж спини призначається:
What-Expect-SpaПри захворюваннях та травмах хребта, нервової системи, захворюваннях органів дихання.

Масаж прихребтових та рефлексогенних зон спини використовується при сегментарно – рефлекторних методах лікування ним захворювань серцево-судинної системи, внутрішніх органів, і захворювань та травм кінцівок.

Практичні рекомендації

Практичні рекомендації щодо проведення масажу спини.

 1. Масаж спини краще проводити, коли хворий лежить на низький кушетці, щоб при нахилі тулуба масажиста вперед прями руки не згинались, досягаючи поверхні спини хворого.
 2. Пололження хворого під час масажу повинно буди максимально зручним, щоб виключити його зусилля,спрямовані на отримання тіла. При наявності патологічних викривлень хребта необхідно максимально допустимо відкорректувати їх за допомогою положення, подушки та іншіх пристосувань.
 3. Обовїязково разминати поверхнево і глибоко розміщені м’язи, бо не розмасожовані рефлекторно змінені м’язи є джерелом патологічної імпульсації, яка підтримує захворювання, а на первих етапах їого розвитку може стати причиною рецидиву.
 4. Натискування на хребет потрібно проводити обережно, особливо середнього та похилого віку, для яких характерні явища остеопорозу.
 5. Під час масажу міжребрових проміжків зона дотику повинна бути максимально широкою (вся бічна поверхня пальця, розміщеного в міжребровому промішку, чи декількох пальців, граблеподібно розміщених в сусідніх міжребрових проміжках), щоб зменшити неприємне відчуття лоскоту.
 6. Приеми переривчастої вібрації в лівій міжлопатковій ділянці треба проводити обережно враховуючи їх збуджуючий вплив на серце та легені
 7. Переривчаста вібрація в ділянці проекції нирок та в ділянці хребта не показана.
 8. Тривалість масажу ділянки спини залежить від завдань і коливається в межах 10-20 хвилин

Техніка масажу спини

Положення пацієнта-лежаче на животі, руки вздовж тулуба, дещо зігнуті у ліктьових суглобах, кісті проновані, під гімомілковостопними суглобами валик. Положення масажиста — стоячи на рівні кульшових суглобів пацієнта.

Поглажування

Spa-IndНапрямок масажних рухів від поперекової ділянки паралельно до остистих відростків хребта догори через верхній край трапецієподібного м’яза до надключичних ямок. Після цього кісті повертаються у вихідне положення і, дещо відступивши від хребта, продовжують рухи до пахвових ділянок.

Використовують поверхневе і глибоке площинне прогладжування та гладження, охоплюючи погладжування бічних поверхонь тулуба, зовнішніх країв найширшіх м’язів спини та трапеціє-подібного м’яза. Міжостисті та межреброві проміжки масажують граблеподібним прогладжуванням.

Розтирання

Напрямок рухів може бути повздовжнім та поперечним. Долонною поверхнею, опорною частиною кисті, пальцами однієї чи двох рук виконують прямолінійні та спіралеподібні розтирання при хребтових зон трапецієподібного м’яза, найширших м’язів спини і лопаток.

Спіралеподібне розтирання кінцями пальців і штрихування ділянки остистих відростків, гребенів кулубових кісток, внутрішніх країв та нижніх кутів лопаток. Граблеподібне розтирання ребер, між остистих та межребрових проміжків. Розтирання ліктьовим краєм кістей внутрішніх країв та нижніх кутів лопаток, для чього руку пацієнта закласти за спину.

Можно виконувати розтирання спини пальцями, зігнутими в кулак, обтяженною кістю.

Пиляння і стругання м’язів спини. Пересікання зовнішніх країв найширших м’язів спини та низ східної частини трапецієподібного м’яза. Сила натиску на ділянці С4 – D2 повинна бути послабленна.

Розминання

Виконується однією чи обома руками з кожного боку спини повздожньо та поперечно, при цьому масажні рухи можуть виконуватися у висхідному та низхідному напрямках. Для масажу паравертебральних зон, трапецієподібного м’яза найширших м’язів спини використовують зміщеня, розтягування, і натискування.

Розминання зовнішніх країв найширших м’язів спини та трапецієподібного м’яза: повздовжнє та поперечне розминанна однією чи двома руками. Після розслаблення поверхнево розміщених м’язів приступають до масажу через її поверхню більш глибоко розміщених м’язів. Використовують прийоми натискування однією, двома руками, обтяженою кистю.

масаж спиниПоступово, спіралеподібно заглиблюючись у товчу м’яза, розминають їого між долонною та кістковою основою, на який він розміщений, зміщуючий м’язів пласт з кісткового ложа, потім поступово, тими ж спіралеподібними рухами, зменшують натискування і переходять на розміщену поруч ділянку м’яза.

Можно використовувати гребенеподібний прийом. Особливо ретельного масажу вимагають глибоки м’язи спини, розміщені по обидва боки від хребта (в при хребтових, паравертебральних зонах).

Натискування в ділянці хребтового стовпа:
Масажист розміщує обидві кисті на відстані 10-15 см. одна від одної поперечно до хребта так, щоб пальці були з одного боку, а опорна частина кісті — з другого.

Здіснюють послідовно кожною рукою ритмічне натискування, повільно переміщуючи їх у висхідному та низхідному напрямках. Можно виконувати натискування на паравертебральни зони одночасно двома руками розміщеними симетрично по обидва боки хребта.

Масаж під лопаткою проводиться в положенні хворого лежачи на животі. Масажист однією рукою піднімає плечевий суглоб, сприяючи деякому відходженню лопатки від поверхні грудної клітки. Другою рукою проникає під лопатку, виконуючи спіралеподібне розтирання пальцями та розминання натискування підлопаткового м’яза і ділянки грудної клітки під нею. Підлопатковий м’яз можно розминати, заклавши руку пацієнта за спину.

Вібрація

Безперервна вібрація. Лабільна вібрація одним або декількома пальцями чи підвищенням великого пальця або гребенеподібно (виконується найчастіше вздовж прямих мязів спиини, в місцях виходу корінців спинномозкових нервів на поверхню тіла).

Стабільна вібрація в зонах напруження м’язів (найчастіше це над остьова ямка, паравертебральні зони, місця прикріплення м’язів). Потрушування країв трапецієподібного м’яза та найширшищ м’язів спини. Стрясання окремих ділянок чи усієї спини закладанням на протилежні (правий верхній, лівий нижній) квадрати спини рук, які здійснюють безперервні коливальні рухи. Потім руки розміщуються на немасожованих (протилежних) квадратах, виконуючи ці ж коливальні рухи.

Переривчаста вібрація:

Поколочування пальцями, кулаком, поплескування, рубання обома руками, шмагання. У ділянці нирок – не виконується, в лівій меж лопатковій ділянці обережно.

Ну ось і все. Що стосується масажу сипины. З вами була Світлана Іванівна. Чекаю вас в кабінеті.

Основні види масажу в Сваляві

• антицелюлітний масаж;
• загальний масаж;
• масаж спини;
• масаж попереково-крижової зони;
• масаж шийно-комірцевої зони (убираємо холку), рук, ніг, грудної клітини;
• масаж зони сідниць, живота;
• дитячого масажу;
• медового масажу;
• масаж після інфаркту, інсульту;
• масаж голови;
• масаж верхніх і нижніх кінцівок;
• масаж грудної клітки;
• сполучно — тканий масаж;
• сегментарний масаж;
• масаж при захворювань хребта;
• масаж сколіоз, кривошия;
• масаж при захворюванні органів дихання;
• масаж при гіпертонії і гіпотонії;
• масаж при захворюванні опорно — рухового апарату;
• масаж при порушенні обміну речовин;
• масаж при травмах опорно — рухового апарату.

Масаж помогає при таких захворюваннях як:

 • Реабілітаційний масаж дітям
 • Біль у спині
 • Біль в суглобах рук
 • Грудної остеохондроз грудної радикуліт
 • Міжхребцева грижа міжхребцевих грижа шийного відділу хребта
 • Міжреберна невралгія
 • Оніміння пальців
 • Остеохондроз
 • Остеохондроз попереково-крижового відділу хребта
 • Остеохондроз поперекового відділу
 • Остеохондроз шийного відділу
 • Сколіоз
 • Травма куприка
 • Травма шийного відділу хребта
 • Шейно-грудний остеохондроз.

А також провести масаж спини ви можете на виїзд в:

масаж спини Березники
масаж спини Ганьковиця
масаж спини Голубине
масаж спини Драчино
масаж спини Дусино
масаж спини Керецьки
масаж спини Неліпино
масаж спини Пасіка
масаж спини Плоский
масаж спини Поляна
масаж спини Родниківка
масаж спини Росош
масаж спини Сасівка
масаж спини Свалява
масаж спини Солочин
масаж спини Струнка
масаж спини Сусково
масаж спини Тибава

масаж спини Закарпаття.

У вас є вопроси по масажу і потрібно лікування або консультація масажиста реабілітолога?
Телефонуйте зараз: кабінет (095) 494 11 80 (вайбер), виїзд (099) 354-42-57.

На основі книги: «Лікувальний масаж»

 • 4
  Поделились
Залиште відповідь