Масаж спини в Сваляві

Масаж спини

Потрібен масаж спини у Сваляві?

В нашому кабінеті проводиться масаж спини та всього тіла. Цей вид масажу може бути частиною загального, це коли проводиться загальний масаж й масажуються спина. А може бути тільки спини.

Звичайно, бажано, рекомендується пройти курс – 10 сеансів. Чому? Бо тіло “поступово” розслабляється і відновлюється теж поступово.

Масаж спини у Сваляві

У вас є вопроси по масажу і потрібно лікування або консультація масажиста реабілітолога?

Телефонуйте зараз: кабінет (095) 494 11 80 (вайбер), виїзд (099) 354-42-57.

А далі, кому потрібно, я опишу сам процес, техніку виконання масажу. А так, чекаю вас у своєму кабінеті “Відновлення” в м.Сваляві!

Зміст:

– чому ми
– показання до призначення
– практичні рекомендації
– техніка масажу спини
– погладжування
– розтирання
– розминання
– вібрація
– основні види масажу у Сваляві
– масаж допомогає при таких захворюваннях как
– а також провести домашній масаж ви можете на виїзд

Чому ми:

 1. консультація безкоштовна,
 2. виїзд по адресу або в кабінеті,
 3. спеціалісти з медичною освітою,
 4. спеціалісти реабілітологи,
 5. подарункові сертифікати.

Фахівці по масажу:

Світлана Іванівна:
(095) 494 11 80 – працює тільки в кабінеті, на будинок не виїжджає.

Віктор Миколайович:
виїзд (099) 354-42-57; (096) 977-44-76 – працює тільки на виїзді, на будинок виїжджає.

Показання до призначення на масаж спини у Сваляві

Масаж спини призначається:
При захворюваннях та травмах хребта, нервової симасаж спини техніка Свалявастеми, захворюваннях органів дихання.

Масаж при хребтових та рефлексогенних зон спини використовується при сегментарно – рефлекторних методах лікування ним захворювань серцево-судинної системи, внутрішніх органів, і захворювань та травм кінцівок.

Практичні рекомендації

Практичні рекомендації щодо проведення масажу спини.

 1. Масаж спини краще проводити, коли хворий лежить на низькій кушетці, щоб при нахилі тулуба масажиста вперед прямі руки не згинались, досягаючи поверхні спини хворого.
 2. Положення хворого під час масажу повинно буди максимально зручним, щоб виключити його зусилля, спрямовані на отримання тіла. При наявності патологічних викривлень хребта необхідно максимально допустимо відкоректувати їх за допомогою положення, подушки та інших пристосувань.
 3. Обов’язково розминати поверхнево і глибоко розміщені м’язи, бо не розмасажовано рефлекторно змінені м’язи є джерелом патологічної пульсації, яка підтримує захворювання, а на первих етапах його розвитку може стати причиною рецидиву.
 4. Натискування на хребет потрібно проводити обережно, особливо середнього та похилого віку, для яких характерні явища остеопорозу.
 5. Під час масажу міжребрових проміжків зона дотику повинна бути максимально широкою (вся бічна поверхня пальця, розміщеного в міжребровому проміжку, чи декількох пальців, граблеподібна розміщених в сусідніх міжребрових проміжках), щоб зменшити неприємне відчуття лоскоту.
 6. Приеми переривчастої вібрації в лівій міжлопатковій ділянці треба проводити обережно враховуючи їх збуджуючий вплив на серце та легені
 7. Переривчаста вібрація в ділянці проєкція нирок та в ділянці хребта не показана.
 8. Тривалість масажу ділянки спини залежить від завдань і коливається в межах 10-20 хвилин

Техніка масажу спини

Положення пацієнта – лежачі на животі, руки вздовж тулуба, дещо зігнуті у ліктьових суглобах, кісті проновані, під гомілковостопними суглобами валик. Положення масажиста – стоячи на рівні кульшових суглобів пацієнта.

Погладжування

Spa-IndНапрямок масажних рухів від поперекової ділянки паралельно до остистих відростків хребта догори через верхній край трапецієподібного м’яза до надключичних ямок. Після цього кісті повертаються у вихідне положення і, дещо відступивши від хребта, продовжують рухи до пахвових ділянок.

Використовують поверхневе і глибоке площинне прогладжування та гладження, охоплюючи погладжування бічних поверхонь тулуба, зовнішніх країв найширших м’язів спини та трапецієподібного м’яза. Між костисті та меж реброві проміжки масажують граблеподібним прогладжуванням.

Розтирання

Напрямок рухів може бути повздовжнім та поперечним. Долонною поверхнею, опорною частиною кисті, пальцями однієї чи двох рук виконують прямолінійні та спіралеподібні розтирання при хребтових зон трапецієподібного м’яза, найширших м’язів спини й лопаток.

Спіралеподібне розтирання кінцями пальців і штрихування ділянки остистих відростків, гребенів кулубових кісток, внутрішніх країв та нижніх кутів лопаток. Граблеподібне розтирання ребер, між остистих та межребрових проміжків. Розтирання ліктьовим краєм кістки внутрішніх країв та нижніх кутів лопаток, для чого руку пацієнта закласти за спину.

Можна виконувати розтирання спини пальцями, зігнутими в кулак, обтяженною кістю.

Пиляння і стругання м’язів спини. Пересікання зовнішніх країв найширших м’язів спини та низ східної частини трапецієподібного м’яза. Сила натиску на ділянці С4 – D2 повинна бути послаблена.

Розминання

Виконується однією чи обома руками з кожного боку спини повздожньої та поперечно, при цьому масажні рухи можуть виконуватися у висхідному та низхідному напрямках. Для масажу паравертебральних зон, трапецієподібного м’яза найширших м’язів спини використовують зміщення, розтягування, і натискування.

Розминання зовнішніх країв найширших м’язів спини та трапецієподібного м’яза: повздовжнє та поперечне розминання однією чи двома руками. Після розслаблення поверхнево розміщених м’язів приступають до масажу через її поверхню більш глибоко розміщених м’язів. Використовують прийоми натискування однією, двома руками, обтяженою кистю.

масаж спиниПоступово, спіралеподібні заглиблюючись товчу м’яза, розминають його між долонною та кістковою основою, на який він розміщений, зміщуючи м’язів пласт з кісткового ложа, потім поступово, тими ж спіралеподібними рухами, зменшують натискування і переходять на розміщену поруч ділянку м’яза.

Можна використовувати гребенеподібний прийом. Особливо ретельного масажу вимагають глибокі м’язи спини, розміщені по обидва боки від хребта (в при хребтових, паравертебральних зонах).

Натискування в ділянці хребтового стовпа:
Масажист розміщує обидві кисті на відстані 10-15 см одна від одної поперечно до хребта так, щоб пальці були з одного боку, а опорна частина кісті – з другого.

Здійснюють послідовно кожною рукою ритмічне натискування, повільно переміщуючи їх у висхідному та низхідному напрямках. Можна виконувати натискування на паравертебральної зони одночасно двома руками розміщеними симетрично по обидва боки хребта.

Масаж під лопаткою проводиться в положенні хворого лежачи на животі. Масажист однією рукою піднімає плечовий суглоб, сприяючи деякому відходженню лопатки від поверхні грудної клітки. Другою рукою проникає під лопатку, виконуючи спіралеподібне розтирання пальцями та розминання натискування підлопаткового м’яза і ділянки грудної клітки під нею. Підлопатковий м’яз можна розминати, заклавши руку пацієнта за спину.

Вібрація

Безперервна вібрація. Лабільна вібрація одним або декількома пальцями чи підвищенням великого пальця або гребенеподібна (виконується найчастіше вздовж прямих м’язів спини, в місцях виходу корінців спинномозкових нервів на поверхню тіла).

Стабільна вібрація в зонах напруження м’язів (найчастіше це над остьова ямка, паравертебральні зони, місця прикріплення м’язів). Протрушування країв трапецієподібного м’яза та найширших м’язів спини. Стрясання окремих ділянок чи усієї спини закладанням на протилежні (правий верхній, лівий нижній) квадрати спини рук, які здійснюють безперервні коливальні рухи. Потім руки розміщуються на немасожованих (протилежних) квадратах, виконуючи ці ж коливальні рухи.

Переривчаста вібрація:

Поколочування пальцями, кулаком, поплескування, рубання обома руками, шмагання. У ділянці нирок – не виконується, в лівій меж лопатковій ділянці обережно.

Ну ось і все. Що стосується масажу спини. З вами була Світлана Іванівна. Чекаю вас в кабінеті.

У вас є вопроси по масажу і потрібно лікування або консультація масажиста реабілітолога?
Телефонуйте зараз: кабінет (095) 494 11 80 (вайбер), виїзд (099) 354-42-57.

масаж спини Свалява Закарпаття массаж в подарок

Основні види масажу у Сваляві

• антицелюлітний масаж;
загальний масаж;
• масаж спини;
• масаж попереково-крижової зони;
• масаж шийно-комірцевої зони (убираємо холку), рук, ніг, грудної клітини;
• масаж зони сідниць, живота;
• дитячого масажу;
• медового масажу;
• масаж після інфаркту, інсульту;
• масаж голови;
• масаж верхніх і нижніх кінцівок;
• масаж грудної клітки;
• сполучно – тканий масаж;
• сегментарний масаж;
• масаж при захворювань хребта;
• масаж сколіоз, кривошия;
• масаж при захворюванні органів дихання;
• масаж при гіпертонії та гіпотонії;
• масаж при захворюванні опорно – рухового апарату;
• масаж при порушенні обміну речовин;
• масаж при травмах опорно – рухового апарату.

Масаж допомогає при таких захворюваннях як:

 • стоимость массажа для грудничка свалява Закарпатье заказать цена в сваляве cnjbvjcnm vfccf;f lkz uhelybxrfРеабілітаційний масаж дітям
 • Біль у спині
 • Біль в суглобах рук
 • грудний остеохондроз
 • грудний радикуліт
 • Міжхребцева грижа
 • міжхребцевих гриж шийного відділу хребта
 • Міжреберна невралгія
 • Оніміння пальців
 • Остеохондроз
 • Остеохондроз попереково-крижового відділу хребта
 • Остеохондроз поперекового відділу
 • Остеохондроз шийного відділу
 • Сколіоз
 • Травма куприка
 • Травма шийного відділу хребта
 • Шейно-грудний остеохондроз.
А також провести масаж спини ви можете на виїзд в:

масаж спини Березники
масаж спини Ганьковиця
масаж спини Голубине
масаж спини Драчино
масаж спини Дусино
масаж спини Керецьки
масаж спини Неліпино Закарпаття
масаж спини Пасіка
масаж спини Плоский
масаж спини Поляна Закарпаття
масаж спини Родниківка
масаж спини Росош
масаж спини Сасівка
масаж спини Свалява Закарпаття
масаж спини Солочин
масаж спини Струнка
масаж спини Сусково
масаж спини Тибава

масаж спини Закарпаття.

У вас є вопроси по масажу і потрібно лікування або консультація масажиста реабілітолога?
Телефонуйте зараз: кабінет (095) 494 11 80 (вайбер), виїзд (099) 354-42-57.

На основі книги: “Лікувальний масаж

масаж спини Свалява Закарпаття

5/5 - (1 vote)
Leave a reply