Профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта

Профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта

Вирішили дізнатись яка профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта?

Масажний кабінет “Відновлення” проводить ручний, апаратний масаж як профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта як в нашому кабінеті так і на виїзді по Сваляві і по Свалявському району!

Кабінет ручного масажу працює з 2016 року, в штаті кваліфіковані масажисти реабілітологи з медичною освітою. Кабінет також проводить вакуумно-масажну терапію.

Профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта в Сваляві

Ми переплітаємо кожну з технік масажу з різними техніками прогладжування.

Ніщо не заважає вам щось додати, якщо ви прямуєте основним принципам спрямованості і виконуєте тонкі і повільні прогладжування. Ми також можемо вирішити, чи слід спочатку масажувати одну сторону спини, погладжуючи всю спину по всіх ділянках з одного боку, а потім з іншого, або масажувати всю спину відразу, покриваючи всі задні частини, що в більшості випадків краще, тому що ми розігріваємо всю спину відразу.

Розглядаєте ви візит до фахівця? У вас є питання по масажу і потрібно лікування або консультація масажиста реабілітолога?

Телефонуйте зараз: кабінет (095) 494 11 80 (вайбер), виїзд (099) 354-42-57.

Ми пропонуємо повний спектр сервісних послуг кабінет “Відновлення” – клінічний масаж, загальний масаж, частковий масаж, масаж дитині і консультації реабілітолога.

Зміст:

– чому ми
– спеціалісти по масажу
– профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта
– основні види масажу в Сваляві
– вакуумний масаж в Сваляві
– масаж допомагає при таких захворюваннях як
– а також провести профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта ви можете на виїзд

Чому ми:

 1. профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта масажем свалява Закарпатті замовити 0954941180 ціна в сваляві ghjaskfrnbrf jcntj[jylhjpe nf jpljhjdktyyz [ht,nfконсультація безкоштовна,
 2. виїзд по адресу або в кабінеті,
 3. спеціалісти з медичною освітою,
 4. спеціалісти реабілітологи,
 5. подарункові сертифікати.

Фахівці по масажу в Сваляві:

 • Світлана Іванівна:

(095) 494 11 80 – працює тільки в кабінеті, на будинок не виїжджає.

 • Віктор Миколайович:

виїзд (099) 354-42-57; (096) 977-44-76 – працює тільки на виїзді, на будинок виїжджає.

Попередьте і трохи побалуйте себе і насолоджуйтесь перевагами!

Профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта

Покроковий масаж хребта.

остеохондроз поперекового відділу хребта грижа свалява Закарпатті замовити 0954941180 ціна в сваляві jcntj[jylhjp gjgthtrjdjuj dsllske [ht,nf uhb;fЗараз найголовніше – методологія масажу спини як профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта і перш за все, пам’ятайте, що при виборі ручок необхідно дотримуватися правильний порядок технік масажу:
прогладжування> розтирання> розминка> поплескування> тряска і вібрація> остаточне прогладжування

Відповідно, для правильного виконання масажу спини необхідно використовувати, наприклад, такі рухи, що використовуються в зазначеному порядку:

Поздовжнє прогладжування всієї спини – починається від нижньої частини спини в крижових областях і рухається уздовж хребта до шиї і потилиці, потім опускається до плечей. Одна рука тримається на одній стороні спини, інша на інший. Це може бути виконано обома руками одночасно або обома руками поперемінно.

Поперечне прогладжування

Поперечне прогладжування (поперек спини) – розподіл спини на пасма, вона йде від однієї сторони до іншої. Перший масаж обома руками одночасно або поперемінно. нижня частина спини, тобто попереково-крижовий, потім грудна, що закінчується в шийному відділі у верхній частині спини.

Поперечне шліфування – кінчиками пальців або великими пальцями ми робимо кругові або спіральні рухи за годинниковою стрілкою вздовж стегнової пластини в сторону спини.

Поздовжнє тертя – великими пальцями або кінчиками пальців сферичні рухи виконуються уздовж хребта по обидва боки, одночасно або поперемінно, до голови. Процес включає подрібнення наступних пасом, все далі і далі від хребта.

остеохондроз хребта поперекового відділу хребта лікування свалява Закарпатті замовити 0954941180 ціна в сваляві jcntj[jylhjp [ht,nf gjgthtrjdjuj dsllske [ht,nf ksredfyyzПотираючи підставу руки (загривок великого пальця) – одна рука повинна знаходитися на спині без руху, щоб вона завжди залишалася в контакті з масованим тілом. Нижня частина іншої руки повинна рухатися вздовж хребта смугами по напрямку до голови, обережно стискаючи шкіру спини.

Роллінг (обгортання) – кінчиками пальців і великим пальцем обох рук ви хапаєте шкірну складку, а потім переміщує її в поперечному напрямку, тобто в сторону від хребта і вздовж потилиці. Тоді це йде до таких груп.

Розпилювання – бокова частина долоні повинна охоплювати шкірну складку на хребті, тримати долоні і поперемінно переміщати долоні вперед, щоб потім їх втягнути. Такі рухи виконуються уздовж хребта.

Поздовжнє або поперечне защемлення

Поздовжнє або поперечне защемлення – великий і вказівний пальці поперемінно захоплюють шкірну складку і переміщаються уздовж хребта вгору, в поздовжніх смугах або збоку в бік.

Хвильова розминка – обома руками вздовж хребта або в сторону. Він вистачає великий палець однієї руки і згинає шкіру пальцями іншої руки. Змініть руки після виконання кроків.

Загвинчування – виконується долонями II-V пальців однієї руки, здійснюючи напівкруглі руху. Тримайте великий палець на спині. Техніка для шкіри, щоб скласти перед вашими пальцями.

Захоплення плеча – складається з підтримки плеча однією рукою для розслаблення прилеглих м’язів і ковзання інший руки під лопаткою з медіальної сторони таким чином, щоб можна було робити масаж і вібраційний масаж.

ЛФК при сколіозі свалява Закарпатті замовити 0954941180 ціна в сваляві kar ghb crjksjpsКругле шліфування

Кругле шліфування – великими пальцями або кінчиками пальців відбуваються одночасні і чергуються кругові рухи від шиї (потилиці) до плечей.

Замішування хвильовим рухом – шкіра великого пальця стискається, а пальці іншої руки утримують складку шкіри. Кожен наступний хід вимагає обміну руками.

Прогладжуюча мітла – здійснюючи змінний рух, ударяйте тільки-о-пліч долонею вздовж хребта і в кожному напрямку. Пальці широко розставлені і розслаблені, лікті досить жорсткі один з одним, і рух стосується роботи на зап’ястях.

Почергове поплескування ложкою – включає нанесення ударів руками, розташованими в чашках. Ви б’єте не всієї рукою, а тільки її зовнішніми краями. Прогладжування відбувається, рухаючись по всій спині, але уникаючи нирок.

Ганчірка – схоже, що ти хапаєш шкіру великим і вказівним пальцями і знову і знову виконуєш поперемінні руху.

Лабільна вібрація

Лабільна вібрація – одна рука підтримує іншу. Техніка полягає в створенні вібрації, переміщаючи кінчики пальців по хребту або уздовж нього. Чи не знімайте руку з масажу.

Струшування – розсунуті, але вільно розташовані пальці енергійно струшують масажируєме тіло. Струшування може бути зроблено однією рукою або обома руками, рухаючись вздовж хребта або в сторону.

Остаточне прогладжування – виконується з поступовим стисненням. Завдання техніки – відновити баланс тіла і підготуватися до закінчення масажу. Він починається з сили, з якою виконувалися попередні техніки, і закінчується ніжною і приємною пензлем на шкірі.

вправи при сколіозі свалява Закарпатті замовити 0954941180 ціна в сваляві dghfdb ghb crjksjpsМи переплітаємо кожну з технік масажу коли йде профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта з різними техніками прогладжування. Ніщо не заважає вам щось додати, якщо ви прямуєте основним принципам спрямованості і виконуєте тонкі і повільні прогладжування.

Ми також можемо вирішити, чи слід спочатку масажувати одну сторону спини, погладжуючи всю спину по всіх ділянках з одного боку, а потім з іншого, або масажувати всю спину відразу, покриваючи всі задні частини, що в більшості випадків краще, тому що ми розігріваємо всю спину відразу.

Детальніше про методи масажу, які використовуються для виконання масажу спини, можна знайти у відповідній темі: Класичні техніки масажу.

Чи розглядаєте ви візит до фахівця? У вас є питання по масажу і потрібно лікування або консультація масажиста реабілітолога?

Телефонуйте зараз: кабінет (095) 494 11 80 (вайбер), виїзд (099) 354-42-57.

остеохондроз хребта свалява Закарпатті замовити 0954941180 ціна в сваляві jcntj[jylhjp [ht,nf
Основні види масажу в Сваляві

антицелюлітний масаж;
• клінічний масаж;
• загальний масаж;
• масаж спини;
• масаж попереково-крижової зони;
• масаж шийно-комірцевої зони (убираємо холку), рук, ніг, грудної клітини;
• масаж зони сідниць, живота;
• дитячого масажу;
• медового масажу;
масаж після інфаркту, інсульту;
• масаж голови;
• масаж верхніх і нижніх кінцівок;
• масаж грудної клітки;
• сполучно – тканий масаж;
• сегментарний масаж;
• масаж при захворювань хребта;
• масаж сколіоз, кривошия;
• масаж при захворюванні органів дихання;
• масаж при гіпертонії і гіпотонії;
• масаж при захворюванні опорно – рухового апарату;
• масаж при порушенні обміну речовин;
• масаж при травмах опорно – рухового апарату.

Вакуумний масаж в Сваляві:

 1. ожиріння свалява Закарпатті замовити 0954941180 ціна в сваляві j;bhsyyzвакуумно-роликовий масаж
 2. вакуумна терапія
 3. лімфодренаж
 4. корекція фігури.

– вакуумний масаж (обличчя, тіло, груди);
– вібраційний масаж (тіло, груди);
– вакуумно-роликовий масаж (обличчя, тіло).

Вакуумна терапія:

♦ Догляд за обличчям: видалення вугрів, комедонов, кіл і мішків під очима, венозних застійних явищ, другого підборіддя, підведення кутів очей
♦ Догляд за тілом: поліпшення еластичності шкіри
♦ Догляд за областю живота: сприяє втраті ваги, схудненню, ліфтинговий ефект області живота, сідниць і стегон
♦ Терапевтичний ефект: стимулює поліпшення лімфовідтоку, дренажні функції організму, прискорює загальний обмін речовин, швидке виведення продуктів розпаду, токсинів і перероблених речовин з організму
♦ Догляд за молочними залозами: підтяжка грудей, корекція форми молочних залоз, відновлення пружності.

Масаж допомагає при таких захворюваннях як:

 • масаж немовлят свалява Закарпатті замовити 0954941180 ціна в сваляві vfcf; ytvjdkznреабілітаційний масаж дітям
 • біль у спині
 • біль в суглобах рук
 • грудної остеохондроз грудної радикуліт
 • міжхребцева грижа
 • грижа шийного відділу хребта
 • остеохондроз та оздоровлення хребта
 • міжреберна невралгія
 • оніміння пальців
 • остеохондроз
 • остеохондроз попереково-крижового відділу хребта
 • остеохондроз поперекового відділу
 • остеохондроз шийного відділу
 • сколіоз
 • травма куприка
 • травма шийного відділу хребта
 • шийно-грудний остеохондроз.
А також провести масаж як профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта ви можете на виїзд в:

профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта Закарпатті
профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта Березники
профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта Ганьковиця
профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта Голубине
профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта Драчино
профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта Дусино
профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта Керецьки
профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта Неліпино Закарпаття
профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта Пасіка
профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта Плоский
профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта Поляна
профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта Родниківка
профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта Росош
профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта Сасівка
профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта Свалява Закарпаття
профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта Солочин
профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта Струнка
профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта Сусково
профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта Тибава.

У вас є питання по масажу і потрібно лікування або консультація масажиста реабілітолога? Попередьте і трохи побалуйте себе і насолоджуйтесь перевагами!

Телефонуйте зараз: кабінет (095) 494 11 80 (вайбер), виїзд (099) 354-42-57.

профілактика остеохондрозу та оздоровлення хребта Свалява Закарпаття замовити 0954941180 ціна в сваляві jcntj[jylhjp gjgthtrjdjuj rhb;jdjuj dsllske [ht,nf

5/5 - (2 votes)
Leave a reply